Hakkımızda - Malatya Promosyon
Malatya'nın en profesyonel promosyoncusu

Malatya Promosyon Hakkında

Hakkımızda

2009 yılında kurulan MALATYA PROMOSYON MATBAA  promosyon ve matbaa sektöründe faaliyet gösteren ilkelerine sahip müşteri memnuniyetini önemseyen bir firmadır.2009-2016 yıllarında 45 m2 lik bir alanda üretimden ziyade satış odaklı bir firma iken 2016 yılından itibaren 200 m2 showroomu 100 m2 imalat alanı MATBAA ve PROMOSYON makinalarına sahip olan üretici  bir firma haline gelmiş bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet ve uygun fiyat verebilmek adına bölgesinde her iki sektör içerisinde üretim cihazlarıan sahip olan tek firmayız.

Promosyon hayata renk katmaktır. Promosyon reklam ve tanıtımın yansımasıdır.
Promosyon, gelişen dünyamızda firmaların kendilerini yada ürünlerini tanıtmak ve müşterilerinin beğenisine sunmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden bir tanesidir.

Vizyonumuz

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini temel hedef olarak belirleyen ve bu doğrultuda pazarlama politikalarını oluşturan MALATYA PROMOSYON çok kısa bir zaman içersinde bu yönde atmış olduğu adımların karşılığını alarak promosyon sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Üstlenmiş olduğu misyonun bilincinde olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yüksek kalite ve uygun fiyat politikalarının yanı sıra satış öncesi ve sonrasında vermiş olduğu hizmetlerle, çalışmış olduğu firmaların promosyon konusunda çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir. Bununla birlikte firmaların tanıtımı konusunda önemli bir yer edinen promosyon ürünleri ile ilgili olarak firmaların tanıtımlarını daha etkin ve daha doğru bir şekilde yapabilmeleri için müşterilerine alternatif ürün oluşturma ve doğru zamanlama gibi konularda öneriler sunarak müşterilerin promosyon danışmanı olmuştur.

Misyonumuz

Sürdürülebilir başarı için sürekli ve kalıcı değerler oluşturan, Ülkemizde saygınlığıyla tanınan “sektöründe lider firma olmak” vizyonuyla geleceğe bakıyoruz. 30 yaşında Genç bir Yöneticiye sahip olan firmamızın yaş ortalaması 30 dur. Büyük Hedeflerle çıktığımız bu yolda Eğitimli , Genç, Dinamik kadromuzla sizleri 200 m2 lik ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Promosyon, hayatımızın her alanına hitap eden ürünlerde, müşterilerimizle içiçe olarak onlarla bütünlük sağlamak demektir. Promosyon, marka değerimizi yükseltmek ve hedef kitlelerimize ulaşmak demektir. Promosyon, kendi reklamımızı yaparak insanlarda merak uyandırmak demektir. Promosyon, insanların günlük hayatta kullanabildikleri ürünlerden seçilerek yapılmaktadır. Böylece Hedef kitlenize yarar sağlarsınız. Malatya Promosyon, bu konuda siz değerli müşterilerimize rehber olmayı ve markanızı ilerlere taşımayı hedeflemektedir.